Зі школярами Нікольського району говорили про майбутні професії

Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю – один з пріоритетних напрямів діяльності служби зайнятості. Адже молодь – це майбутнє країни. Вибір професії – це дуже важливий етап у житті людини.

11листопада 2016 року провідний фахівець Нікольського районного центру занятості Вікторія Тарасенко провела зустріч з учнівською молоддю загальноосвітніх шкіл села Малинівка та села Бойове з питань професійної орієнтації молоді. У ній взяли участь учні восьмих і дев’ятих класів, загалом 31 дитина.  Метою заходу було надання повної інформації щодо вибору професії, інформування старшокласників про ринок праці, що сприятиме зваженому вибору молодими людьми майбутнього.

Школярі зацікавилися наданою інформацією,  брали активну участь в обговоренні, розповідали про вибір майбутньої професії і чому хочуть обрати саме її. Крім того, учні дізнались про роботу Служби зайнятості та послуги, якими можуть користуватись. Спеціаліст центру зайнятості проінформувала учнівську молодь про професії, які користуються попитом на ринку праці, наголосила на перевагах легального працевлаштування в Україні.

Нікольський районний центр зайнятості завжди охоче відгукується на запрошення шкіл і приймає участь у профорієнтаційних заходах.

Нікольський район

 Партнери