Засідання Великоновосілківської організації «Великоновосілківська районна рада ветеранів»

15.12.2016 року в залі засідань Великоновосілківської районної ради відбулося засідання Великоновосілківської організації «Великоновосілківська районна рада ветеранів» за участю голови районної ради Кирилова С.Д, керівника апарату райдержадміністрації Чаган Т.А., керівників територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, установ, організацій району.

Згідно з порядком денним заслухано звіт про хід виконання програми «Ветеран», яка передбачає допомогу ветеранам у вигляді продуктових наборів та твердого палива.

Другим на порядку денному постало питання щодо внесення змін до уставу організації, у зв’язку зі змінами в законодавстві з питань неприбуткових організацій.

Також було вирішено питання обрання голови Великоновосілківської районної ради ветеранів. Новим керівником став Тараш Василь Васильович.

В ході обговорень члени організації заслухали доповіді керівників територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, керівників установ і організацій району щодо пенсійного забезпечення, надання соціальних послуг, медичного забезпечення та соціальної допомоги.

Крім того, керівник апарату райдержадміністрації Чаган Т.А. виступила з інформацією про порядок розгляду райдержадміністрацією звернень громадян, надання безоплатної правової допомоги та надання допомоги благодійним фондом «Милосердя».

Голова районної ради Кирилов С.Д. порушив питання щодо реконструкції пам’ятників воїнам Великої Вітчизняної війни та переобрання голів районної ради ветеранів у селах району.

Великоновосілківський районПартнери