Адреса: Донецька обл., м. Покровськ, пл. Шибанкова, 11, 85300
Тел.: (0623) 52-13-38
E-mail:krs.a@dn.gov.ua
Веб-сторінка:pokrovsk-rda.dn.ua

Засідання розширеної апаратної наради та колегії райдержадміністрації

27 вересня 2017 року в залі засідань райдержадміністрації під головуванням голови Красноармійської райдержадміністрації  Анатолія Шишко відбулось засідання розширеної апаратної наради та колегії райдержадміністрації, в роботі яких взяли участь керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, представники районної, сільських та селищних рад, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, керівники інших підприємств та організацій району.

На початку засідань голова райдержадміністрації вручив голові Покровської первинної громадської організації ветеранів війни і праці, члену Президії Покровської районної громадської організації ветеранів війни і праці Родіній Людмилі Микитівні за активну громадську діяльність, вагомий внесок у розвиток ветеранського руху Покровського району та з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку Подяку Красноармійської райдержадміністрації та квіти. Крім того з нагоди Дня людей похилого віку в сільських та селищних радах Покровського району заплановано проведення концертів, святкових обідів, чаювань для пенсіонерів. 42 пенсіонери отримають від Покровської районної громадської організації ветеранів війни і праці по 400 грн. матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових проблем на загальну суму 16800 грн., виділених з районного бюджету.

В ході апаратної наради начальник відділу адміністрування податків та зборів з фізичних осіб та єдиного внеску території обслуговування Покровської ОДПІ управління податків і зборів фізичних осіб  ГУ ДФС в Донецькій області Павло Рисований проінформував про стан роботи з фізичними особами – платниками податку на землю та податку з доходів фізичних осіб. Анатолій Шишко зазначив, що головам сільських та селищних рад необхідно ретельно попрацювати з боржниками, адже отримані податки підуть на розвиток села для своїх же жителів та наголосив, що це питання триматиметься на контролі та розглядатиметься на кожній апаратній нараді.

Керівники Селидівського та Криворізького центру обслуговування клієнтів В’ячеслав Шинкаренко та Валентина Самоделок розповіли про порядок нарахування плати населенню за електропостачання, про переваги користування особистим кабінетом, та наголосили, що для отримання точної суми до сплати необхідно передавати показники лічильника на 28, 29,30,31 або 1, 2 число наступного місяця в компанію декількома зручними способами: через інтернет-сервіс на сайті www.donetskoblenergo.dn.ua, відправивши смс-повідомлення або передавши покази операторам Контакт-центру.

На засіданні колегії начальник відділу житлово-комунального господарства, архітектури та будівництва райдержадміністрації Олександр Рибалкін доповів про виконання заходів щодо підготовки підприємств, організацій, об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної  сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

Денис Рудик старший інспектор сектору превенції Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області розповів про стан боротьби зі злочинністю та правопорушеннями, забезпечення законності, правопорядку, захисту прав і свобод громадян у Покровському відділі поліції за 8 місяців 2017 року. Керівництво району зауважило, що останні два роки територія району повністю позбавлена уваги дільничних інспекторів, в дні  прийому вони не з’являються, профілактична робота не ведеться. На це представник поліції зауважив, що з 39 необхідних на даний час працює 12 дільничних інспекторів, така кількість не в змозі охопити всю територію, але зараз тривають процеси реорганізації, що позитивно вплинуть на діяльність поліції в цілому.

Начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Лариса Федорціва розповіла про проведення відпочинку та оздоровлення дітей та учнівської молоді влітку 2017 року. Всіма видами оздоровлення та відпочинку було охоплено 802 дитини віком від 7 до 16 років, з них 739 дітей, які  потребують особливої соціальної уваги. На організацію оздоровлення та відпочинку дітей було використано з районного бюджету та коштів обласних грантів 271,7 тис.грн., а також залучено громадськими організаціями позабюджетних коштів понад 20 тис.грн.

11 12 14

Красноармійська РДАПартнери