Адреса: Донецька обл., м. Покровськ, пл. Шибанкова, 11, 85300
Тел.: (0623) 52-13-38
E-mail:krs.a@dn.gov.ua
Веб-сторінка:pokrovsk-rda.dn.ua

Загальнорайонне свято до Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України

22 серпня 2017 року в Новоекономічному центрі культури і дозвілля Покровського району відбулось загальнорайонне свято до Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України.

Голова райдержадміністрації Анатолій Шишко привітав всіх присутніх зі святом і закликав бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній українській землі та висловив глибоку шану тим, хто сьогодні зустрічає свято на передовій захищаючи країну від агресора.

Від Покровської районної ради виступила заступник голови Надія Масло, яка привітала мешканців Покровського району з головним святом країни та побажала всім миру, достатку та благополуччя. Також вона висловила свою переконаність у найскорішій перемозі українського народу у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність своєї країни.

Почесними грамотами Красноармійської райдержадміністрації та Покровської районної ради за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Покроського району, значні професійні здобутки та з нагоди святкування Дня незалежності України в цей день були нагороджені представники місцевого самоврядування та соціальної сфери району, соцробітники, керівники сільгосппідприємств.

Також з рук керівництва району грошову винагороду до свята отримали одинадцять учасників АТО, один інвалід бойових дій та сім’я загиблого воїна Мотиля Сергія Анатолійовича. Також таку грошову винагороду з районного бюджету в ході запланованих урочистостей в сільських та селищних радах до Дня Державного Прапора та Дня незалежності України отримають всі 77 учасників АТО, що проживають в районі.

Після урочистої частини для глядачів був представлений святковий концерт з номерів художньої самодіяльності солістів та народних танцювальних і хорових колективів клубних закладів району.

DSCN6104 DSCN6111 - копия DSCN6112 - копия DSCN6115 DSCN6120 DSCN6139

Красноармійська райдержадміністраціяПартнери