Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») в Великоновосілківському районі

27-29 квітня на базі Нескученського ДОЦ «Дружба» відбувся І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Метою Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») є виховання дітей у дусі відданості Батьківщині та українському народу через відродження національних і загальнолюдських духовних та моральних цінностей, набуття учнями знань, умінь і навичок, необхідних захиснику Вітчизни, формування високих морально-психологічних якостей: доброчинності, мужності, сміливості, рішучості, відваги, стійкості, наполегливості, дисциплінованості та ініціативності на основі відновлених народних традицій.

120 юних патріотів з 15 закладів загальної середньої освіти району у вишиванках і військовій формі виборювали першість у таких змаганнях, як «Впоряд», «Стрільба», «Ватра «Слава Героям», «Перетягування линви», «Смуга перешкод», «Рятівник», «Відун», «Лава на лаву», «Спортивне орієнтування», облаштування табору «Бівак» та конкурс звітів «Добре діло».

Згідно з програмою триденного таборування всі заходи відбувалися на території дитячого оздоровчого центру.

За підсумками змагань І (районного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») місця розділилися таким чином:

3 місце – «Джмелі» (Великоновосілківська гімназія з ЗОШ І ст.)

2 місце – «Степові вовки» (Старомлинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2);

1 місце – «Гайдамаки» (Великоновосілківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2).

На урочистому козацькому колі з нагоди закриття районного етапу гри «Джура» переможці були нагороджені грамотами, медалями та кубками від управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Також рій «Гайдамаки» отримав від минулорічного переможця змагань рою «Джмелі» перехідний трофей – булаву, який наступного року вони передадуть команді-переможцю.

За результатами голосування роїв самим дружнім роєм в цьому році виявився рій «Молода Січ» та отримав перехідний трофей – скляну булаву. В минулому році найдружнішими були джури з рою «Нескучненська Січ».

 

Великоновосілківська райдержадміністраціяПартнери