Відкриття Новотроїцької амбулаторії у Покровському районі

24 квітня в Новотроїцькій сільській раді Покровського району урочисто відкрили після капітального ремонту Новотроїцьку амбулаторію загальної практики – сімейної медицини Покровського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

У заході взяли участь голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Юрій Узун, в.о. голови Покровської райдержадміністрації Олександр Зябрев, голова Покровської районної ради Михайло Костюк, головний лікар Покровського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Інна Оніпко, завідуюча Новотроїцькою амбулаторією загальної практики сімейної медицини Ганна Цвєтова, представники райдержадміністрації, медичні працівники району, учні Новотроїцької ЗОШ, місцеві мешканці.

Очільник області привітав присутніх з визначною подією для села і для Покровського району, в цілому. До речі, наголосив на тому, що до відкриття готується ще Гродівська амбулаторія. Він урочисто перерізав стрічку, оглянув приміщення Новотроїцької амбулаторії, поспілкувався з медиками, місцевими жителями та представниками ЗМІ.  

Завдяки коштам державної субвенції було проведено капітальний ремонт та термомодернізацію будівлі на суму 1 911 963 грн. Треба зазначити, що за кошти місцевого бюджету було проведено капітальний ремонт комунікацій водопостачання, водовідведення, системи опалення та електропостачання, на загальну суму 362,946 тис. грн., а також закуплені меблі загальної вартості 247, 702 тис. грн.

Покровський районПартнери