Адреса:
Тел.:
E-mail:
Веб-сторінка:

Великоновосілківська райдержадміністрація провела урочисте підняття прапору ЄС

Євроінтеграція – свідомий вибір України та одна з ключових вимог суспільства. У системі зовнішньополітичних пріоритетів України вона посідає особливе місце та є рушійною силою економічних, юридичних, соціальних та інших реформ у суспільстві, впровадження європейських цінностей.

          З метою консолідації суспільства навколо ідей зміцнення державності, збереження суверенітету та державної цілісності, зростання усвідомленої підтримки населенням України євроінтеграційного курсу як одного з пріоритетів внутрішньої та зовнішньої політики держави, реформ, які проводяться та проводитимуться владою, привернення уваги до рішення Ради Євросоюзу про затвердження безвізового режиму Європейського Союзу та України 11 травня о 14:00 біля будівлі Великоновосілківської райдержадміністрації проведено урочисте підняття Прапору Європейського Союзу за участю працівників управлінь, відділів райдержадміністрації, районної ради, районних відділень міністерств і центральних органів виконавчої влади, установ, організацій району, Великоновосілківського селищного голови, військовослужбовців та мешканців.

Право підняти Прапор Європейського Союзу надано першому заступнику голови Великоновосілківської райдержадміністрації Олександру Алчієву та військовому комісару Великоновосілківського районного військового комісаріату, підполковнику Олегу Кріпцю.

Також перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Алчієв привітав мешканців району із цим історичним рішенням Ради Євросоюзу. Під час заходу учасниками використано державні символи України.

Нагадаємо, 11 травня відбулося засідання Ради Євросоюзу про ухвалення рішення Ради Міністрів Європейського Союзу щодо скасування візових вимог для громадян України. Це є результатом діяльності всієї української спільноти, нашого європейського вибору, успішності та безповоротності курсу на інтеграцію до Європи, символом приналежності України до спільного європейського цивільного простору.

17 травня у Страсбурзі, в приміщенні Європарламенту, буде урочисто підписано законодавчий акт про надання Україні безвізового режиму. Рішення опублікують в офіційному журналі Союзу – і за 20 днів по тому воно набуде чинності. Приблизно 11 червня 2017 року 34 європейські країни увімкнуть зелене світло власникам українських біометричних паспортів – для безвізових короткострокових поїздок.

4 3 2 1

Великоновосілківська РДА

 Партнери