Урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України в Торецьку

Новини міст та районів

14 жовтня в Торецьку відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України.

На подвір’ї Центру дитячої та юнацької творчості розташувалась виставка військової техніки, кавер-гурт «Дагер» 58-ї окремої мотопіхотної бригади під керівництвом Євгена Батури виступив з концертом для військовослужбовців та мешканців міста.

В холі ЦДЮТ відбулась прес-конференція міської акції «Листи захиснику». Мешканці Торецька написали більше півтори тисячі листів військовослужбовцям, в яких висловили свою вдячність, повагу та найкращі побажання на честь свята. Частину листів родиною волонтерів міста Іриною та Олександром Захарченко вже передано захисникам на передову, другу частину урочисто вручено начальнику штабу, першому заступнику командира військової частини А 1376, підполковнику Дмитру Брижинському.

Зі святом Захисника України військовослужбовців привітав заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Сергій Винник, висловив щиру вдячність за служіння народу України, побажав миру й перемоги. За досягнення високих показників у професійній діяльності, сумлінне і зразкове виконання військового обов’язку та з нагоди відзначення Дня захисника України від імені керівника військово-цивільної адміністрації заступник керівника вручив відзнаки «За оборону Торецька» та подяки військовослужбовцям. З нагоди відзначення Дня захисника України, за постійне сприяння у вирішенні проблемних питань життєдіяльності міста подяками  керівника ВЦА нагороджені Автотранспортне комунальне підприємство «Комунальник», Державне підприємство «Торецьквугілля» та Торецький «ДТЕК Донецькобленерго». Подарунками військово-цивільної адміністрації привітали дітей захисників Торецька, батьки яких боронили місто від агресора, стояли на сторожі незалежності та територіальної цілісності України.

Зі словами вдячності та привітаннями з нагоди Дня українського козацтва та Дня захисника України до учасників заходу звернувся начальник штабу, перший заступник командира військової частини А 1376, підполковник Дмитро Брижинський.

Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості, Торецького музичного коледжу та музичної школи ім. І. Карабиця подарували військовослужбовцям та тореччанам святковий концерт.

Завершились урочистості покладанням квітів до пам’ятного знаку, присвяченого захисникам України, полеглим за визволення міста Торецьк.

Торецька ВЦА