Учні з Великоновосілківського району відвідали Закарпаття

Вихованці Великоновосілківської районної станції юних натуралістів та Донецького обласного еколого-натуралістичного центру (учні Великоновосілківської гімназії з ЗОШ І ступеня, Великоновосілківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, Піддубненської ЗОШ І-ІІІ ступенів) взяли участь в освітньо-виховному проекті «Екологічними стежками рідної України – очима молоді».

На осінніх канікулах учнівська делегація здійснила подорож до Закарпаття. З прогулянки м. Ужгородом почалося знайомство юних натуралістів з Закарпатським краєм. Здійснили екскурсію до дендропарку Лаудона, де зібрані унікальні рослини та до університетського ботанічного саду і дендрарію, де росте більше семи тисяч видів рослин, серед яких понад 120 видів дерев з усього світу. Ужгород вразив старовинними замками, фортецями, храмами, музеєм народної архітектури та побуту. У місті Мукачевому милувались неповторними природними ландшафтами, пам’ятками етнокультурної та історичної спадщини – казковим замком Шенборнів, замком Паланок. Також вразило озеро Синевир – найзагадковіше гірське озеро, яке належить до семи природних чудес України, оточене незайманою природою – багатолітніми буками і ялицями.

На завершення подорожі Закарпатський обласний еколого-натуралістичний центр влаштував для дітей Донеччини справжнє свято з екскурсією Центром, цікавими квестами та веселими конкурсами. 

Діти отримали незабутні враження, які стануть поштовхом до подальшого пізнання природи, культури, історії нашої спільної Батьківщини.

zakarpattya zakarpattya1

Великоновосілківський районПартнери