У Великоновосілківський район надійде субвенція з держбюджету

Виконуючий обов’язки голови Великоновосілківської райдержадміністрації Г. Кравченко провела робочу нараду з питання своєчасного використання та освоєння бюджетних коштів, а саме: коштів державного фонду регіонального розвитку, субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку району за участю представників фінансового управління райдержадміністрації, відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації, відділу економіки і торгівлі райдержадміністрації.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання у 2016 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій», затверджений перелік об’єктів, що будуть фінансуватися за рахунок коштів державної субвенції. Обсяг субвенції для Великоновосілківського району визначений у сумі 1200 тис. грн. – розроблення проектно-кошторисної документації щодо капітального ремонту (в тому числі термомодернізації) та реконструкції установ бюджетної сфери Великоновосілківського району.

За результатами наради в.о. голови Великоновосілківської райдержадміністрації Кравченко Г.А. надала учасникам заходу відповідні доручення.

Великоновосілківський районПартнери