У Великоновосілківськоу районі відзначили День працівника сільського господарства

День працівників сільського господарства відзначається в Україні щорічно у третю неділю листопада. Це професійне свято працівників  сільського господарства, підприємств по переробці сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу України.

17 листопада 2016 року в концертному залі районного культурно-оздоровчого комплексу проведено святковий концерт з нагоди святкування Дня працівників сільського господарства.

На урочисті заходи були запрошені в.о. голови Великоновосілківської райдержадміністрації Г. Кравченко, голова районної ради С. Кирилов, голова районного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу С. Антюхов, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, районних відділень міністерств і центральних органів виконавчої влади, установ, організацій району, виробники сільськогосподарської продукції, мешканці району.

З вітальними словами звернулися до працівників сільського господарства в.о. голови райдержадміністрації Г. Кравченко і голова районної ради С. Кирилов. Також працівників сільського господарства привітав помічник народного депутата України та нагородив подяками та подарунками окремих працівників.

Прикрасою заходу стала яскрава концертна програма у виконанні талановитих колективів та артистів художньої самодіяльності району.

den-pratsivnika den-pratsivnika1 den-pratsivnika2

Великоновосілківський районПартнери