У Великоновосілківському районі визначили заходи з вшанування жертв голодоморів

З метою гідного вшанування пам’яті жертв вчиненого геноциду Українського народу – Голодомору 1932 – 1933 років, голодоморів 1921 – 1922, 1946 – 1947 років в Україні, на виконання Указу Президента України від 01 листопада 2016 року № 480/2016 «Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів під керівництвом в.о. голови Великоновосілківської райдержадміністрації Ю. Бакаєва проведено робочу нараду з питань вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні.

Учасники обговорили план проведення заходів, організаційні моменти, визначення часу та місця проведення основних заходів, закріплено відповідальних осіб.

Заплановано проведення 25.11.2016 року о 09.00 годині в смт Велика Новосілка біля пам’ятного знаку «Жертвам голодомору та політичних репресій» мітинг–реквієм, панахида та покладання квітів, вінків.

Напередодні у закладах освіти та культури будуть проведені інформаційно-пропагандистські заходи, інформаційні та тематичні виховні години, бесіди, тематичні уроки пам’яті, виставки малюнків, тематичні вечори-реквієми, у бібліотеках – розгорнуті книжкові виставки, композиції, тематичні виставки архівних документів, фотоматеріалів.

26.11.2016 року о 16:00 годині на знак вшанування пам’яті жертв геноциду Українського народу в районі буде оголошено хвилину мовчання та проведено традиційну Загальноукраїнську акцію «Засвіти свічку!». В цей день в районі будуть приспущені державні прапори України, обмежено заходи розважального характеру.

Великоновосілківський районПартнери