У Великоновосілківському районі визначили стратегію розвитку «Прозорих офісів»

В.о. заступника голови Великоновосілківської райдержадміністрації Юрій Бакаєв провів робочу нараду з питань надання послуг з пенсійного забезпечення в межах опрацювання проекту Центру з надання послуг у форматі «Прозорий офіс» за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Галини Козми, заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Юрія Йовбака, начальника управління Пенсійного фонду України в Великоновосілківському районі Дмитра Долгіх.

В ході засідання обговорено створення Центру управлінням Пенсійного фонду України в Великоновосілківському районі, опрацьовані єдині підходи до формування робочого простору та робочих місць спеціалістів з надання послуг з пенсійного забезпечення.

Відповідно до Стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14.09.2016 року № 672-р, в органах Пенсійного фонду України передбачається створення дистанційних робочих місць за наявності необхідних умов.

Робоче місце з виконання функцій з пенсійного забезпечення – це сукупність опцій та сервісів автоматизованого робочого місця, призначених для створення всіх необхідних (достатніх) умов для ефективного виконання передбачених законодавством функцій з визначеним переліком необхідних базових програмних та мережевих сервісів, доступів до програмно-технічних комплексів з правами користувача відповідно до функціональних повноважень спеціаліста.

 

Великоновосілківська райдержадміністраціяПартнери