У Великоновосілківському районі вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

З метою гідного відзначення мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 14.12.2016 року в смт Велика Новосілка біля пам’ятного знаку проведено мітинг-реквієм до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС за участю в.о. голови Великоновосілківської райдержадміністрації Юрія Бакаєва, керуючого справами виконавчого апарату районної ради Г. Малтабар, Великоновосілківського селищного голови В. Гладченка, працівників управлінь, відділів райдержадміністрації, районної ради, районних відділень міністерств і центральних органів виконавчої влади, установ, організацій району, військовослужбовців.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять учасників ліквідації наслідків аварії та поклали квіти.

В.о. голови райдержадміністрації Юрій Бакаєв зазначив, що вшановуючи учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ми схиляємо голову перед пам’яттю загиблих героїв та віддаємо дань пошани всім ліквідаторам аварії, які, рятуючи людей від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям. Нехай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах чорнобильської катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання.

237 наших земляків – жителів Великоновосілківського району, що кинулись в горнило битви з катастрофою, живуть поруч з нами і нині. 14 грудня – день, коли схиливши голову, ми можемо сказати «дякуємо» героям-ліквідаторам, людям, які віддали серце і душу заради нашого з вами майбутнього.

pamyat-chaes pamyat-chaes1

Великоновосілківський районПартнери