У Великоновосілківському районі влаштували два концерти на честь 8 березня

6 березня 2017 року в районному культурно-оздоровчому комплексі проведено концерт “Найкращим матерям й бабусям з любов’ю!” до Міжнародного жіночого Дня – 8 березня.

До участі у святковому концерті запрошені голови, члени рад ветеранських організацій, ветерани Другої світової війни, учасники бойових дій, представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

До початку святкової програми транслювався радіоконцерт “Нехай не гасне полум’я любові”, а при вході у концертну залу всім запрошеним жінкам вручено святкові подарунки та квіти.

Після поздоровлень творчі колективи району привітали усіх святковим концертом.

7 березня в концертному залі районного культурно-оздоровчого комплексу проведено святковий концерт «Зі святом весни, любі наші дівчата й жінки!» до Міжнародного жіночого Дня – 8 березня.

Зі сцени районного культурно-оздоровчого комплексу з привітаннями до присутніх звернулись голова райдержадміністрації Ганна Кравченко, голова районної ради Сергій Кирилов та нагородили Почесними грамотами Великоновосілківської райдержадміністрації, районної ради жінок, які з повною віддачею працюють на користь району, за сумлінну плідну працю, самовідданість і вірність обраній справі, чуйність і щирість душі, вагомий особистий внесок у розвиток району.

Також з привітаннями до жінок звернувся начальник Великоновосілківського відділення поліції Волноваського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області, підполковник поліції Сергій Бичін.

Прикрасою заходу стала яскрава концертна програма у виконанні талановитих колективів та артистів художньої самодіяльності району.

Великоновосілківська райдержадміністрація

IMG_5571 ol5GppJjbEQ IMG_5555 GDoGO0yuLKM 1e9d-Hero4g IMG_5567 IMG_5565 IMG_5562Партнери