У Великоновосілківському районі відбувся І етап Турніру з волейболу серед школярів «UNICEF Volleyball Cup»

На виконання листа Донецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України від 22 серпня 2016 року № 27 «Про організацію та проведення турніру з волейболу серед школярів «UNICEF Volleyball Cup», згідно «Регламенту проведення турніру з волейболу серед школярів Донецької області «UNICEF Volleyball Cup», з метою залучення учнівської молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом, пропаганди та формування засад здорового способу життя серед учнівської молоді 01 жовтня 2016 року у спортивній залі Великоновосілківської гімназії з ЗОШ І ст. відбувся І етап Турніру з волейболу серед школярів «UNICEF Volleyball Cup».

В жовтні відбулися обласні зональні змагання з волейболу серед школярів Донецької області «UNICEF Volleyball Cup». В цих змаганнях взяла участь команда учнів Великоновосілківської гімназії з ЗОШ І ступеня та одержала почесне 2 місце. Команду учнів підготували вчителі фізичної культури Володимир Арих та Юрій Чебаненко. Боротьба за перемогу була дуже напруженою.

Кожен учень збірної команди нагороджений дипломом  від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Комітету фізичної культури та спорту Міністерства освіти і науки (МОН) та отримав комплект спортивної форми (футболка, шорти, взуття, бондана, наплічники, шкарпетки), а також чашку, магніт, браслет та рюкзак.  Також команда отримала великі футбольні ворота, 2 тенісних стола, баскетбольні щити та кільця, гімнастичний козел, гімнастичний трамплін, м’ячі для метання, сітка волейбольна та сітка для малих футбольних воріт.

Вітаємо переможців!

Великоновосілківський районПартнери