У Великоновосілківському районі спростили умови соціальної допомоги для малозабезпечених громадян

09.11.2016 року під керівництвом в.о. заступника голови Великоновосілківської райдержадміністрації Ю. Бакаєва проведено засідання комісії по вирішенню питань щодо звільнення громадян від плати за соціальне обслуговування в територіальному центрі соціального обслуговування та надання соціальних послуг Великоновосілківського району.

В ході засідання розглянуто заяви громадян, що мають рідних, які повинні забезпечувати їм догляд і допомогу, щодо звільнення від плати за соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) в структурних підрозділах територіального центру в разі, коли такі рідні належать до малозабезпечених і отримують державну соціальну допомогу в установленому законодавством порядку, є особами похилого віку, визнані інвалідам у встановленому порядку, залежні від психоактивних речовин, алкоголю, перебувають у місцях позбавлення волі.

За результатами засідання вирішено звільнити заявників від сплати за соціальне обслуговування відділенням стаціонарного догляду для постійного проживання територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Великоновосілківського району, враховуючи похилий вік, стан здоров’я та невідоме місцезнаходження родичів.

Великоновосілківський районПартнери