У Великоновосілківському районі провели семінар з децентралізації

26 грудня 2016 року в рамках проекту «Сприяння участі громади в добровільному та демократичному процесі децентралізації» до Великоновосілківського району завітали керівник регіональної філії Центру розвитку місцевого самоврядування Артем Вівдич та консультант з організаційно-правових питань Марина Недоруба з метою проведення першого семінару «Нові можливості місцевого самоврядування, як наслідок децентралізації», який реалізовується Громадською Організацією “Східно-Українське Патріотичне Об’єднання”.

В семінарі, що мав на меті глибоке ознайомлення з процесом децентралізації та реформою місцевого самоврядування, взяли участь члени робочої групи з питань впровадження реформ місцевого самоврядування у Великоновосілківському районі, зокрема в.о. заступника голови райдержадміністрації Юрій Бакаєв, співзаступник голови робочої групи.

В ході заходу розглянуто важливі практичні питання щодо формування спроможних територіальних громад у районі та необхідності подальшої співпраці, розкрито основні принципи децентралізації, стратегічні цілі та плани заходів щодо їх реалізації, запропоновані Урядом України.

Великоновосілківська райдержадміністраціяПартнери