У Великоновосілківському районі провели моніторинг сільськогосподарських земель

5 липня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Алчієва проведено засідання робочої групи з моніторингу та раціонального використання земель сільськогосподарського призначення на території Великоновосілківського району.

В засіданні взяли участь Андріївський сільський голова, Великоновосілківський селищний голова, спеціаліст-землевпорядник Комарської сільської ради, представники Міськрайонного управління у Великоновосілківському районі та м. Донецьку Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області, відділу контролю за використанням та охороною земель у Великоновосілківському, Мар’їнському районах та мм. Донецьку і Вугледарі Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області, Великоновосілківського відділення поліції Волноваського відділу поліції ГУ НП в Донецькій області, управління економіки, розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу Великоновосілківської райдержадміністрації, Красноармійської місцевої прокуратури.

В ході проведення засідання розглянуто матеріали моніторингу земель запасу державної власності сільськогосподарського призначення на території Андріївської, Комарської сільських рад та Великоновосілківської селищної ради.

За результатами розгляду відпрацьований алгоритм щодо обрахування шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земель, та притягнення винних осіб до адміністративної та кримінальної відповідальностей у порушенні земельного законодавства. Також надані відповідні доручення для контролю та виконання.

Великоновосілківська райдержадміністраціяПартнери