У Великоновосілківському районі проінспектували хід капітального ремонту шкіл

Питання теплопостачання на сьогодні є надзвичайно актуальним питанням, з метою перевірки та контролю за дотриманням температурного режиму, ходом опалювального періоду та проведенням капітального ремонту будівель 16 листопада 2016 року в.о. голови Великоновосілківської райдержадміністрації Г. Кравченко спільно з головою районної ради С. Кириловим здійснили робочий візит до Великоновосілківської ЗОШ I-III ступенів № 2, Краснополянської ЗОШ І-ІІІ ступенів в яких проводиться капітальний ремонт (термореновація, термомодернізація) будівель.

Керівники району поспілкувались з директорами та працівниками загальноосвітніх шкіл, операторами котелень, обговорили проблемні питання та складності, які виникають під час опалення навчальних закладів та проходження ремонтних робіт.

В ході спілкування з освітянами в.о. голови райдержадміністрації Г. Кравченко наголосила на важливості проведення виховної роботи патріотичного спрямування з підростаючим поколінням.

«Сьогодні на освітян покладена доленосна і важлива місія – формування українця, вихованого на основі національних та європейських цінностей, який любить і поважає свій народ, Батьківщину, державу, націю» – зазначила Г. Кравченко.

Великоновосілківський районПартнери