У Великоновоселківці пройшла нарада з загальних питань

26 грудня 2016 року у Великоновоселківці пройшла апаратна нарада в.о. заступника голови Великоновосілківської райдержадміністрації Юрія Бакаєва,  керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Чаган, представників районної ради, керівників управлінь, відділів райдержадміністрації, районних відділень міністерств і центральних органів виконавчої влади, установ та організацій району.

Апаратна нарада розпочалася з висловлювання Подяки Донецької облдержадміністрації, Донецької обласної військово-цивільної адміністрації шести  держслужбовцям за популяризацію фізичної культури на державній службі, участь у фінальних змаганнях XVIII Всеукраїнської спартакіади збірних команд державних службовців.

В ході проведення апаратної наради райдержадміністрації розглянуто питання про показники діяльності Великоновосілківської центральної районної лікарні за 2016 рік, про утримання вихованців Великоновосілківського центру соціально – психологічної реабілітації дітей, розглянули зміни у законодавстві та обговорили стан роботи зі зверненнями громадян.

Після розгляду та обговорення кожного питання були прийняті відповідні рішення, крім того були обговорені організаційні питання.

 

Великоновосілківська РДА 

 Партнери