У Великій Новосілці відкрили пам’ятну дошку на честь загиблого бійця АТО

21.11.2016 року у Великоновосілківському професійному ліцеї відбулося урочисте відкриття пам’ятної дошки випускнику цього закладу, загиблому учаснику антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей Дмитру Демуренку до Дня Гідності та Свободи України.

На заході були присутні батько загиблого, колектив та учні навчального закладу, військовослужбовці.

Після завершення заходу присутні  хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героя та поклали квіти. 

Нагадаємо, Дмитро Сергійович (позивний Мультік) народився 18 липня 1994 року у селі Старомлинівка. Мешкав у смт Велика Новосілка, куди переїхав у 2012 році. Закінчив Великоновосілківський професійний ліцей.

Розпочав свою діяльність солдатом-кулеметником контрактної служби у складі І батальйону 93-ї ОМБр.

Наприкінці серпня 2014 року пройшов пекло Іловайського котла, був у полоні та у шпиталі. Звільнений 21 вересня 2014 року. Після усього пережитого знову пішов на війну.

Перебуваючи у відпустці, поїхав до м. Харкова, де вступив на заочну форму навчання факультету післядипломної освіти Харківського Національного університету Повітряних Сил ім. І.Кожедуба.

Демобілізація мала відбутися 28 жовтня 2016 року.

Молодший сержант, заступник командира бойової машини – навідник-оператор 9-ї роти 93-ї окремої механізованої бригади загинув 06 серпня 2016 року біля селища Кримське Новоайдарського району Луганської області, підірвавшись на міні МОН-90.

Поховали героя 09 серпня 2016 року в смт Велика Новосілка.

На честь загиблого героя–земляка названа вулиця в с. Старомлинівка (рішення Старомлинівської сільської ради від 27.10.2016 року № 7/19-87 «Про перейменування вулиці в селі Старомлинівка»).

Указом Президента України від 27 жовтня 2016 року № 476 «Про відзначення державними нагородами України» нагороджено молодшого сержанта Демуренка Дмитра Сергійовича орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

doshka doshka1

Великоновосілківський районПартнери