У смт Новгородське відбулась спільна нарада щодо переведення об’єктів соціальної сфери та квартир «Фенольної сторони» на автономне опалення

Новини міст та районів

31 жовтня відбулась спільна нарада щодо переведення об’єктів соціальної сфери та квартир «Фенольної сторони» смт Новгородське на автономне опалення за участі заступника керівника ВЦА м. Торецьк Сергія Винника, генерального директора ТОВ «НВО Інкор і Ко» Муси Магомедова та голови Новгородської селищної ради Миколи Ленко.

Особливо резонансне питання – реконструкція опалення в приміщенні корпусу терапевтичного відділення. За рахунок коштів Торецької військово-цивільної адміністрації було розроблено проектно-кошторисну документацію на експертизу щодо впровадження автономного опалення станом на 31 жовтня 2018 року Донецькою обласною військово-цивільною адміністрацією за дорученням її керівника – Олександра Куця були виділені кошти на реконструкцію котельні в сумі 871, 0 тис. грн. Наразі підписано договір з підрядником. Розпочинаючи з 5 листопада стартує активна фаза проекту реконструкції. Військово-цивільна адміністрація міста Торецьк наголошує, що терапевтичне відділення смт Новгородське не закривається. На час реалізації проекту працівників та пацієнтів переведено до Центральної міської лікарні м. Торецьк.

Разом з тим, на завершальній стадії тривають роботи з реконструкції системи опалення об’єктів амбулаторії ЗП-СМ №5, Борцовський клуб, філії музичної школи та бібліотеки смт Новгородське.

Торецька ВЦА