У Селидівській дитячо-юнацькій спортивній школі пройшов міський етап обласних змагань серед школярів «Веселі старти»

Новини міст та районів

30 жовтня в дитячо-юнацькій спортивній школі Селидового пройшов міський етап обласних змагань серед школярів «Веселі старти». В змаганнях взяли участь переможці зональних етапів по освітнім округам з міст Селидове- Цукуринська філія загальноосвітньої школи №6, Українськ- загальноосвітня школа №12, Гірник – загальноосвітня школа №18 і смт Курахівка- загальноосвітня школа №22.

Організаторами заходу виступили виконком Селидівської міської ради,  відділи з сім’ї, молоді та спорту, а також освіти. Діти 2008 року народження змагалися в 4 комплексних естафетах – швидкість із м’ячем, спритний м’яч, флорбол та стрітбол.

На відкритті змагань начальник відділу з сім’ї, молоді та спорту Сергій  Горбунов від імені Селидівського міського голови Віктора Ремізова привітав всіх учасників з виходом до міського етапу змагань, побажав чесної боротьби і перемоги.

В результаті завзятої боротьби місця розподілилися таким чином: І місце завоювала  загальноосвітня школа №18, ІІ місце – Цукуринська філія загальноосвітної школи №6, ІІІ місце- загальноосвітня школа №12.

Переможці і призери змагань отримали медалі від виконкому Селидівської міської ради. Команда загальноосвітньої школи №18 візьме участь в зональному етапі в м. Селидове 9 листопада 2018 року.

Селидівська міська рада