У Покровському районі провели Відкритий кубок з карате JKA WF

30 вересня на базі Удачненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Покровської районної ради Донецької області відбувся Відкритий Кубок Покровського району з карате JKA WF. Організаторами змагань виступили Покровська райдержадміністрація, Покровська районна дитячо-юнацька спортивна школа та Донецька обласна федерація карате. У спортивних змаганнях взяли участь понад 140 спортсменів з Покровського, Великоновоселківського, Волноваського, Мар’їнського та Межівського районів, міст Покровськ, Мирноград та Курахове. 
На урочистому відкритті змагань присутніх привітали голова Покровської районної ради Михайло Костюк, голова Покровської райдержадміністрації Анатолій Шишко, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Радченко, заступник директора обласної дитячо-юнацької спортивної школи Вікторія Пустовіт та президент обласної федерації карате Ярослав Чепіга. Призери змагань нагороджені кубками, медалями та грамотами Покровської райдержадміністрації. Суддівство змагань забезпечила обласна федерація карате. 
Також в ході заходу Анатолій Шишко вручив Президенту громадської організації «Донецька обласна федерація карате» Ярославу Чепізі від Покровської районної організації в Донецькій області подарунковий сертифікат на 3000 грн для розвитку карате в Покровському районі.

Покровська райдержадміністраціяПартнери