У Покровському районі провели благодійну акцію для ветеранів та людей похилого віку

1 жовтня з нагоди Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветерана в усіх 20 сільських, селищних радах Покровського району відбулись концерти, святкові обіди, чаюваня для пенсіонерів.
Напередодні свята 42 ветерани отримали від Покровської районної громадської організації ветеранів війни і праці по 500 грн матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових проблем на загальну суму 21 000 грн, виділених з районного бюджету.
Також з нагоди відзначення Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветерана в Покровському районі проходила благодійна акція «Милосердя», в рамках якої від товариства Червоного Хреста України 60 ветеранів району отримали продуктові набори на загальну суму 9,24 тис. грн. Також 185 підопічних територіального центру соціального обслуговування отримали продуктові набори на суму 14,4 тис. грн. Усім підопічним територіального центру надано допомогу у вирішенні соціально-побутових проблем: заготівлі дров, вугілля, допомога на присадибних ділянках.
Працівники управління соціального захисту населення і робітники територіального центру соціального обслуговування постійно відвідують ветеранів війни та праці вдома. Постійно проводиться робота по виявленню самотніх ветеранів і пенсіонерів, які потребують соціального обслуговування та надання соціальних послуг. 

Покровська райдержадміністраціяПартнери