У Авдіївці відбулись змагання за кубок генерального директора Авдіївського коксохімічного заводу Муси Магомедова

Новини міст та районів

1 листопада в Авдіївка на місцевому стадіоні футболісти з дитячо-юнацьких спортивних шкіл Донецької області змагалися за Кубок генерального директора Авдіївського коксохімічного заводу Муси Магамедова з нагоди 55-річчя Авдіївського коксохімічного заводу. До Авдіївки прибули команди з Торецька, смт Орлівка, смт Новгородське, Ясиноватського району, разом з гостями участь у футбольних змаганнях взяла Авдіївська команда.

Найбільш видовищною стала гра між командами «Шахтар» м. Торецьк та ДЮФА «Шахтар» м. Авдіївка. З першої до останньої хвилини зустріч тримала в напрузі не тільки гравців, але і чисельних уболівальників. Гра закінчилася з рахунком 1:0 на користь господарів поля, проте у другій зустрічі наша команда «Шахтар» м. Торецьк за майстерністю гри перевершувала дитячо-юнацьку футбольну команду смт Орлівка і здобула впевнену перемогу з рахунком 8:0.

Матч за 3-е місце відбувся між командами «Шахтар» м. Торецьк та ДЮФШ «Хімік – Інкор і К» смт Новгородське, який закінчився з рахунком 2:0 на користь «Шахтарів». Бронзовими призерами стала команда «Шахтар» м. Торецьк, 4-е місце зайняла команда ДЮФШ «Хімік – Інкор і К» смт Новгородське.

Команди призери були нагороджені пам’ятними подарунками та футбольними м’ячами, також Микита Козаков гравець команди «Шахтар» м. Торецьк був нагороджений в номінації «Кращий гравець».

Торецька ВЦА