Свято для дітей з інвалідністю Покровського району

18 січня  2018 року в рамках благодійної акції «Милосердя» напередодні свята Водохреща в м.Покровську відбулась культурно-розважальна програма та благодійний обід для сімей Покровського району, в яких виховуються діти з інвалідністю, організаторами якого виступила Покровська районна організація осіб з інвалідністю та Покровська міськрайонна організація товариства Червоного Хреста України.

На заході були присутні голова Покровської районної організації осіб з інвалідністю Катерина Сахарова, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Лариса Федорціва, голова Покровської міської організації товариства Червоного Хреста України Людмила Полтавченко, фахівці Покровського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Покровського району, Піщанського навчально-виховного комплексу та Гришинського будинку культури.

На початку заходу голова Покровської районної організації осіб з інвалідністю Катерина Сахарова привітала всіх присутніх з наступаючим святом – днем Водохреща, та побажала всім здоров’я, наснаги та благополуччя в новому році.

В ході заходу для дітей було проведено розважальні конкурси за участі Діда Мороза та Снігуроньки, переможці конкурсів отримали подарунки (м’які іграшки, солодощі), також після конкурсів всім дітям було вручено солодкі подарунки та разом з батьками запрошено до святкового обіду. До привітання також приєдналась українська діаспора з Італії – для сімей Покровського району, в яких виховуються діти з інвалідністю, було передано 8 паннетоне (італійська паска), якими діти одразу ж і почастувалися.

Наприкінці розважальних конкурсів голова Покровської міської організації товариства Червоного Хреста України Людмила Полтавченко  вручила Покровській районній організації осіб з інвалідністю 1000 гривень для оплати благодійного обіду.

Всі діти отримали солодкі подарунки, свято пройшло у теплій щирій обстановці.

Покровський районПартнери