Проведено робочу поїздку та виїзний прийом громадян на території Багатирської сільської ради

Виїзний прийом громадян – одна із форм спілкування представників влади з населенням, що проводиться для реалізації громадянами свого права на звернення та оперативного вирішення актуальних питань на основі якісного і своєчасного розгляду заяв, пропозицій і скарг.

16.01.2017 року проведено виїзний прийом громадян головою Великоновосілківської райдержадміністрації Г. Кравченко та начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Г. Козмою в Багатирській сільській раді.

До голови райдержадміністрації Г. Кравченко звернулись 11 заявників із питаннями різного характеру: ремонту доріг, порядку призначення та надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

На всі питання мешканці Багатирської сільської ради отримали вичерпні відповіді та рекомендації. Питання, що потребують детальнішого вивчення, голова райдержадміністрації Г. Кравченко взяла під особистий контроль та надала доручення відповідним службам вирішити проблемні питання.

Після завершення виїзного прийому громадян голова райдержадміністрації Г. Кравченко спільно з головою Багатирської сільської ради М. Харитоновою здійснили робочу поїздку до дошкільного навчального закладу с. Багатир, Багатирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з метою перевірки та контролю за дотриманням температурного режиму, проведенням капітального ремонту (термореновація, термомодернізація) будівлі дошкільного навчального закладу.

Голова райдержадміністрації Г. Кравченко поспілкувалась з директором та працівниками загальноосвітньої школи, завідуючим дошкільного навчального закладу, операторами котелень, обговорили проблемні питання та складності, які виникають під час опалення учбових закладів та проходження ремонтних робіт.

Великоновосілківська райдержадміністраціяПартнери