Пройшли урочисті заходи з нагоди святкування 5-ї річниці з дня заснування Великоновосілківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей

16.12.2016 року проведено урочисті заходи з нагоди святкування 5-ї річниці з дня заснування Великоновосілківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Вихованців та працівників закладу привітали в.о. голови Великоновосілківської райдержадміністрації Юрій Бакаєв, голова районної ради С. Кирилов, представники служби у справах дітей райдержадміністрації, благодійних і релігійних організацій, спонсори та меценати.

В.о. голови Великоновосілківської райдержадміністрації Юрій Бакаєв, голова районної ради С. Кирилов нагородили Почесними грамотами Великоновосілківської райдержадміністрації та Великоновосілківської районної ради працівників центру та подарували сертифікат на суму 10 тис. грн. для придбання плазмового телевізора.

Діти – це наша мрія, наша надія, тому ми повинні дарувати їм радість та тепло, а особливо тим, які потребують більшої уваги. Зі свого боку ми робимо усе можливе, щоб кожна дитина отримувала максимальну турботу і захист», – зазначили керівники району.

Вихованці закладу продемонстрували гостям святковий концерт, в ході якого діти співали пісні, танцювали, ставили сценки та мініатюри.

Приют4 Приют6 Приют7 Приют9

Великоновосілківський районПартнери