Про створення офісів з просування експорту, залучення та підтримки інвестицій

Відповідно до інформації Міністерства економічного розвитку і торгівлі України створено офіси з просування експорту й із залучення та підтримки інвестицій.

Офіс з просування експорту – консультативно-дорадчий орган  при Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України. Основною метою офісу є збільшення експорту шляхом проведення бізнес-форумів, підвищення ринкових компетенцій українських експортерів, сприяння українським компаніям у виході на нові ринки, розширення присутності на існуючих ринках, а також просування українських продуктів та послуг.

Реєстрація у базі даних експортерів Офісу з просування експорту можлива за посиланням : https://goo.gl/forms/mWM05Ggdw2RoJ8PH3.

Додаткова інформація за тел.: +38 (044) 253 6131,

e-mail: exportcouncil@me.gov.ua

            http://fsr.org.ua/page/ofis-z-prosuvannya-eksportu

            https://www.facebook.com/exportpromotionoffice/.

Офіс із залучення та підтримки інвестицій – тимчасовий консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів України, діяльність якого координується Урядовим уповноваженим з питань інвестицій.

Основне завдання органу – сприяння взаємодії інвесторів з державними органами та органами місцевого самоврядування, суб’єктами господарювання під час підготовки та реалізації ними інвестиційних проектів із залученням прямих іноземних інвестицій, поліпшенні інвестиційного клімату в Україні, забезпеченні захисту прав інвесторів.

Додаткова інформація за тел.: +38 050 371 21 62 (Уляна Хромяк – заступник директора Офісу), e-mail: ulyana.khromyak@ukraineinvest.com

+38 (050) 904 8037 (Дмитро Романюк – менеджер з питань інвестицій, координатор регіонів), e-mail: dmytro.romaniuk.@ukraineinvest.com, https://www.facebook.com/UkraineInvest/.


Партнери