Виставково-конгресна діяльність

Увага! Щорічний виставковий захід «СХІД-ЕКСПО 2018»

З метою сприяння розвитку малого і середнього бізнесу Донеччини, активізації інвестиційних процесів, підвищення експортного потенціалу регіону, розширення міжрегіональних економічних відносин 1-2 листопада 2018 року у м. Львів планується проведення виставкового заходу «СХІД-ЕКСПО 2018». Звертаємо увагу, що захід проводиться підчас Львівського міжнародного економічного форуму, а це забезпечить підвищення відвідуваності виставки «СХІД-ЕКСПО 2018».

Учасникам виставкової експозиції надається унікальна можливість розширення ринків збуту, відкриття нових джерел сировини, залучення інвестицій, отримання нового партнерського статусу.

Оренда виставкових площ, металевих ферм, мінімального набору меблів здійснюється за рахунок міжнародної організації. Інші витрати підприємств, у тому числі на транспортування, проживання, не відшкодовуються.

Одночасно інформуємо, що найголовнішим бонусом для підприємств-експонентів є організація під час В2В сесій індивідуальних бізнес-зустрічей із потенційними партнерами. Для підприємств-учасників виставкового заходу організація даних зустрічей надається на безкоштовній основі. 3 метою забезпечення позитивної реакції з боку потенційних партнерів необхідно одночасно подати пропозиції щодо співпраці (бізнес-кейси) та теми до перемовин.

Бажаючих отримати більш детальну інформацію, щодо прийняти участі у виставці «СХІД-ЕКСПО 2018» та зустрічі у форматі В2В пропонуємо звертатись за тел. +38 050 734 82 80.

Відділ інноваційного розвитку і маркетингу територій

департаменту інвестиційно-інноваційного

розвитку і зовнішніх відносин облдержадміністрації

До уваги суб’єктів господарювання! Перший внутрішньо-африканський торговельний ярмарок

Інформуємо, що у період з 11 по 17 грудня 2018 року у м. Каїр (Арабська Республіка Єгипет) проходитиме Перший внутрішньо-африканський торговельний ярмарок (Intra-African Trade Fair, IATF).

Захід організовано Постійним представництвом Арабської Республіки Єгипет при відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві спільно з Африканським експортно-імпортним банком (African Export-Import Bank) та Комісією Африканського Союзу (African Union Commission).

Ярмарок складатиметься з 7-денної торговельної презентації, як платформи для обміну інформацією про торгівлю, інвестиції та ринки, а також дозволить широкому колу виробників, споживачів і посередників обговорювати та укладати комерційні договори та контракти.

Детальна інформація про захід за посиланням http://www.intrafricantradefair.com.

Бажаючих прийняти участь просимо звертатись за тел. +380507348280.

Відділ інноваційного розвитку і маркетингу територій
департаменту інвестиційно-інноваційного
розвитку і зовнішніх відносин облдержадміністрації


Додаткові матеріали


Партнери