Маркетинг територій

Навчання з проектного менеджменту як інструмент маркетингової політики

За підтримки Федерального уряду Німеччині на території Дніпропетровської, Харківської та Запорізької областей розпочалося впровадження Проекту «Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб (ВПО)». Проект передбачає проведення циклу тренінгових програм по розвитку компетенцій представників органів місцевого самоврядування у питанні розробки та підготовки проектів соціальної інфраструктури  для подальшої успішної участі у грантових програмах. Мета семінарів-тренінгів – покращити теоретичну та практичну підготовку відповідальних осіб для роботи з розроблення проектів соціальної інфраструктури.

На жаль, механізм проведення заходів у рамках проекту на території Донецької області поки розробляється. Департаментом інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин облдержадміністрації було запропоновано до розгляду можливі методи поширення Проекту на територію регіону. Наразі, з метою сприяння прискоренню інвестиційного розвитку області департаментом ініційовано поширення проекту в регіоні шляхом забезпечення участі наших представників у семінарах на території трьох сусідніх областей при відшкодуванні витрат на проїзд та харчування.

Перший тренінговий цикл відбувся у м. Харкові 27.02.2018, у м. Дніпрі 28.02.2018 та у м. Запоріжжі 01.03.2018 та носив теоретичний характер. Третину учасників складали представники об’єднаних територіальних громад Донецької області. Також організаторами відмічена висока активність донеччан під час семінарів.

Наступний цикл заходів орієнтовно відбудеться у середині квітня поточного року. Семінар буде носити практичний характер, де планують розглянути «домашні заготовки» інвестиційних ідей та проектів з різними ступенями готовності. Перевага віддається проектам, пов’язаним із галузями медицині та освіти.

У разі наявності креативних та інноваційних ідей із розвитку соціальної та гуманітарної сфери пропонуємо надсилати інформацію на електронну адресу департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин inv.d@dn.gov.ua із тематичною позначкою «Розвиток соціальної інфраструктури». Більш детальна інформація за телефоном 050 734 82 80.

Департамент інвестиційно-інноваційного

розвитку і зовнішніх відносин облдержадміністрації


Партнери