НАТО вітає значне покращення співробітництва з Україною

Донецька обласна державна адміністрація
Департамент інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин
управління зовнішньоекономічних відносин
відділ міжнародного та міжрегіонального співробітництва

 

НАТО вітає значне покращення співробітництва з Україною у рамках «Процесу планування та оцінки сил»

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час візиту до штаб-квартири НАТО зустрілась із заступником помічника Генерального секретаря Альянсу з оборонної політики та планування Джонатаном Перішем.

Сторони обговорили питання участі України у програмі НАТО «Процес планування та оцінки сил» (ППОС), а також розвитку системи оборонного планування за стандартами НАТО.

Віце-прем’єр-міністр зазначила, що Україна високо цінує підтримку НАТО в просуванні реформи у сфері оборони в Україні та розглядає «Процес планування та оцінки сил» як інструмент, який дозволяє Україні організувати роботу з ретельного оборонного планування та наближення українського сектора безпеки і оборони до євроатлантичних стандартів.

У контексті розвитку спроможностей української сторони Іванна Климпуш-Цинцадзе сказала про необхідність посилення міжвідомчої взаємодії, а також синергії зусиль усіх гілок влади з реалізації ключових стратегічних документів, які регламентують співробітництво України з НАТО: Річної національної програми під егідою Комісії Україна – НАТО з відповідними документами оборонного планування – Стратегічним оборонним бюлетенем, дорожніми картами реформ Міністерств та відомств, а також Планом пріоритетних дій Уряду.

Джонатан Періш позитивно оцінив здобутки української сторони за минулий рік, зазначивши про значне покращення співробітництва з Альянсом у рамках реалізації ППОС.

*Згідно сайта mfa.gov.ua


Партнери