На восьми залізничних вокзалах служба зайнятості провела широкомасштабний флешмоб «Потяг до роботи»

Новини

25 жовтня Донецька обласна служба зайнятості на залізничних вокзалах  восьми міст області провела широкомасштабний захід «Потяг до роботи», присвячений Дню залізничника. Флешмоб відбувся в рамках співпраці служби зайнятості з регіональною філією «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця». Понад 2 тисячі старшокласників та шукачів роботи відвідали захід.

Представники служби зайнятості презентували широкий спектр сучасних послуг та новітніх сервісів, ознайомили відвідувачів з робітничими вакансіями ПАТ «Укрзалізниці», надали індивідуальні консультації. Зокрема, фахівці служби зайнятості провели профорієнтаційні уроки,  анкетування, опитування і тестування учасників акції «Потяг до роботи», влаштували для  юних гостей квести, ігри, майстер-класи та розіграші лотереї.

«Служба зайнятості на партнерських засадах сприяє оперативному підбору кваліфікованих кадрів для ПАТ «Укрзалізниця», зокрема, шляхом організації ярмарків вакансій, презентацій роботодавця, skype-співбесід. Особлива увага приділяється профорієнтаційній роботі з учнівською та студентською молоддю», – наголосила заступник директора Донецького обласного центру зайнятості Наталя Адамова.

Представники регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» презентували вакантні робочі місця,  розповіли учасникам заходу про умови праці, рівень заробітної плати, наявний соціальний пакет. Безпосередньо під час флешмобу транслювали презентаційні відеоролики, проводили співбесіди, знайомились з резюме шукачів роботи.

Для допитливої молоді працівники ПАТ «Укрзалізниця» провели професіографічні екскурсії до музеїв і локомотивних депо залізничних вокзалів, де ознайомили дітей з історією залізничного транспорту і професіями, які є необхідними для забезпечення роботи залізничного вокзалу.

Весь час впродовж заходу на локаціях працювали «скриньки побажань», які надали можливість отримати зворотній зв’язок безпосередньо від учасників флешмобу, що у подальшому надасть змогу підвищити якість послуг служби зайнятості.

Донецький обласний центр зайнятості