На апаратній нараді в Покровську обговорили систему «Електронне здоров’я» та спартакіаду серед держслужбовців

25 квітня в залі засідань Покровської райдержадміністрації під головуванням в.о. голови райдержадміністрації Олександра Зябрева відбулось засідання розширеної апаратної наради та колегії райдержадміністрації, в роботі яких взяли участь сільські та селищні голови Покровського району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники інших установ і організацій.

На розширеній апаратній нараді розглядалися питання про початок приписної кампанії до лікарів у системі «Електронне здоров’я» та про проведення спартакіади серед державних службовців та депутатів районних та сільських рад.

В ході колегії райдержадміністрації підбили підсумки завершення опалювального сезону 2017-2018 років та обговорили заходи щодо підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до опалювального сезону 2018-2019 років, розглянули питання про виконання бюджету району за І квартал 2018 року та про підготовку і проведення літнього оздоровлення дітей та учнівської молоді влітку 2018 року.

Покровська райдержадміністраціяПартнери