Інформація про рівні ставок ввізного мита україни

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО РІВНІ СТАВОК ВВІЗНОГО МИТА УКРАЇНИ ДО ІМПОРТУ ТОВАРІВ ПОХОДЖЕННЯМ З ЄС

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України з метою допомоги вітчизняним експортерам та імпортерам опублікувало рівні ставок ввізного мита України, які будуть застосовуватись у 2017 році до імпорту товарів походженням з Європейського Союзу, в рамках Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС.

Ставки ввізного мита, які будуть застосовуватись у ЄС по відношенню до товарів походженням з України, можна перевірити в режимі он-лайн на Інтернет ресурсі Європейської Комісії ExportHelpdesk у розділі «My export».

Враховуючи, що впродовж 2017 року щодо низки товарів надалі діятиме режим Генералізованої системи преференцій ЄС (GSP), також підготовлено перелік товарів за кодами КН ЄС (додається), ставки ввізного мита по яких у 2017 році нижчі в рамках діючого режиму.

Для митного оформлення товарів в режимі вільної торгівлі між Україною та країнами ЄС необхідна наявність сертифікату перевезення товару EUR.1, який з 01 січня 2016 року видається митними органами ДФС на безоплатній основі.

Для митного оформлення товарів в режимі GSP необхідна наявність сертифікату перевезення форми А, який видається Торгово-промисловою палатою.


Партнери