Адреса: Донецька обл., м. Покровськ, пл. Шибанкова, 11, 85300
Тел.: (0623) 52-13-38
E-mail:krs.a@dn.gov.ua
Веб-сторінка:pokrovsk-rda.dn.ua

Гирьовик з Покровського району підтвердив звання чемпіона Європи

15 травня завершився чемпіонат Європи 2017 року з гирьового спорту серед дорослих і юніорів, який проходив в місті Даугавпілс (Латвія). Поміж 21 країни учасників за загальним командним показником Україна посіла друге місце в обох змаганнях,  виборовши двадцять два золота. Найбільше золотих медалей в одні руки взяв наш земляк, двадцятидвохрічний богатир з  села Гришине Покровського району, Білицький Леон. Здобувши одну перемогу серед дорослих і дві серед юнаків він вкотре довів, що є кращим гирьовиком України, та став двократним абсолютним чемпіоном Європи.

У змаганні з поштовху двох 32-ти кілограмових гирь від грудей він зміг підняти 121 раз протягом 10 хвилин. У ривку однією рукою – 172 рази, поставивши особистий рекорд.  А в юніорській естафеті підняв два 32-кілограмові снаряди 53 рази за 3 хвилини.

Незважаючи на хвилювання, виступаючи одним з перших, Леон зміг високо підняти планку та не залишив суперникам жодних шансів.

Вже другий рік поспіль опередив за результатом та «втер ніс» супернику з Росії. Особливу гордість відчував хлопець коли звучав Гімн та підіймали Прапор України на честь його перемоги.

Сектор з питань внутрішньої політики Красноармійської райдержадміністраціїПартнери