Соціальна сфера

Донецька область має розвинену мережу закладів соціального захисту населення.

На території, підконтрольній українській владі, працює 30 управлінь соціального захисту населення, 30 територіальних  центрів соціального обслуговування одиноких громадян, громадян  похилого віку, інвалідів, а також громадян, які опинилися в складних  життєвих обставинах.

Робота Центрів забезпечує соціальний захист сімей з дітьми,  малозабезпечених сімей, ветеранів, інвалідів, громадян, які постраждали  внаслідок Чорнобильської катастрофи, внутрішньо переміщених осіб та  інших категорій населення, які згідно із законодавством України мають  право на допомогу, пільги та надання житлових субсидій.

В області функціонують 10 будинків-інтернатів для громадян похилого віку  та інвалідів, дітей-інвалідів. 13 центрів реабілітації дітей-інвалідів та  1 центр професійної реабілітації інвалідів стоять на захисті інтересів громадян.

Також на Донеччині працює 5 центрів обліку бездомних осіб.

Всі установи забезпечують реалізацію державної соціальної  політики у сфері соціального захисту населення, галузевих, регіональних  програм та заходів у сфері соціального захисту населення.

 


Партнери