Конкурс проектних робіт «Донеччина.UA»

Підсумки І етапу відкритого краєзнавчого конкурсу проектних робіт «Донеччина.UA»

Департаментом інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації 20.03.2018 під головуванням заступника голови облдержадміністрації Добряка С.В. проведено засідання журі відкритого краєзнавчого конкурсу проектних робіт «Донеччина.UA» (далі – конкурс) з метою підведення підсумків І етапу конкурсу – відбіркового.

Журі конкурсу ознайомилось з заявками, поданими на конкурс. Кожна подана на конкурс заявка була оцінена кожним з членів журі в межах від 1 до 12 балів за індикаторами, визначеними в таблиці оцінювання проектів (Додаток 1 «Зведена таблиця оцінювання»).

Згідно пункту 3 розділу VI Положення про відкритий краєзнавчий конкурс проектних робіт «Донеччина.UA», для участі у ІІ етапі конкурсу кожний з учасників презентує свій проект перед журі та обґрунтовує видатки на його втілення.

Презентація повинна містити:

1) 10-15 слайдів тривалістю 3-10 хвилин;

2) стислий опис проекту;

3) пояснення мети та очікуваних результатів;

4) актуальність;

5) фінансове обґрунтування щодо потреби в коштах на втілення проекту.

Запрошуємо вас взяти участь у ІІ етапі конкурсу, який відбудеться згідно графіка проведення конкурсу у додатку.


Додаткові матеріали:

Департамент інформаційної та внутрішньої політики Донецької облдержадміністрації


Донецька облдержадміністрація оголошує відкритий краєзнавчий конкурс проектних робіт «Донеччина.UA»

Конкурс присвячений створенню позитивного іміджу Донецької області, дослідженню прадавньої історії Донеччини, сприянню розвитку та популяризації культурно-історичного простору регіону, обізнаності населення про історію рідного краю, заохоченню краєзнавців та дослідників, громадських діячів, журналістів до пошукової та аналітичної роботи.

Конкурс проводиться у 2017-2018 роках.

Загальні умови участі у конкурсі:

До участі у конкурсі приймаються проекти з тематики вивчення історичної та культурної спадщини Донецької області, вивчення традицій населення області, впливу історії на формування сучасної суспільної думки.

Матеріали, що подаються на конкурс, повинні відповідати одній або декільком  з наступних тематик:

 • Донеччина: шлях від дикого поля до Європи.
 • Оновлена Донеччина: виклики сучасності.
 • Видатні діячі, які вплинули на розбудову суспільства Донеччини.
 • Донеччина під час російської агресії.
 1. Для участі в конкурсі подається заявка за встановленою формою (додаток 1) та кошторис витрат на виконання проекту (додаток 2).
 2. Учасники конкурсу мають право подати заявку на участь в конкурсі як в одній, так і в декількох номінаціях одночасно.
 3. Проект (в тому числі в електронному вигляді) направляється до департаменту інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації за адресою: м.Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 6, каб. «Управління інформаційної політики» з приміткою «На відкритий краєзнавчий конкурс проектних робіт «Донеччина.UA».
 4. Проекти, не надані в електронному вигляді, до участі у конкурсі не допускаються.
 5. До конкурсу не допускаються проекти, надіслані з порушенням термінів подання, форми подання та вимог, встановлених цим Положенням.
 6. До участі в конкурсі не допускаються проекти, що містять політичну рекламу, а також пропагують насильство, релігійну та етнічну ворожнечу, здатні зробити негативний вплив на суспільну мораль і становлять загрозу фізичному, інтелектуальному і морально-психологічному стану населення.
 7. Не допускається подання на конкурс учасниками проектів, які є передруком, копіями, ремейками, аналогічних за змістом проектів. Такі проекти знімаються з конкурсу оргкомітетом на будь-якому його етапі.

На конкурс подаються  проекти щодо створення статей, інтерв’ю, репортажів, радіоматеріалів, програм, відеорепортажів, сюжетів, циклів передач, рубрик, фоторепортажів, документальних фільмів, книг, посібників, фотоальбомів в таких номінаціях:

 • цикли відеорепортажів, сюжетів;
 • документальний фільм або художньо-публіцистичний короткометражний фільм;
 • цикли статей, інтерв’ю, репортажів, рубрик у інтернет виданнях;
 • цикли статей, інтерв’ю, репортажів, рубрик у друкованих виданнях;
 • цикли радіоматеріалів, сюжетів, програм, рубрик;
 • цикли фоторепортажів, фотовиставок;
 • краєзнавчі дослідження – книги, посібники, фотоальбоми.

Для участі у конкурсі до 31 січня 2018 року необхідно заповнити та подати до Департаменту інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації заявку та кошторис відповідно до обраної номінації та одну роботу. Форму заявки та кошторису ви  можете завантажити    за посиланням.

Дата завершення прийому заявок та робіт на участь у конкурсі –     31 січня 2018 року.

Проведення І етапу конкурсу «Відбіркового»  з 01.03.2018 по 15.03.2018 року включно

Проведення ІІ етапу конкурсу «Презентаційного» з 19.03.2018 по 30.03.2018 року включно

Визначення переможців конкурсу та розмірів фінансування по кожному проекту в межах обсягу видатків, передбачених за конкретним напрямом фінансування проектів-переможців конкурсу 02.04.2018р.

Оприлюднення остаточних результатів конкурсу  02.04.2018-05.04.2018 р.р.

Укладання угоди про реалізацію проекту-переможця конкурсу 05.04.2018-18.04.2018 р.р.

Більш детально про конкурс ви можете дізнатись, ознайомившись з Положенням

Довідкову інформацію можна отримати звернувшись до департаменту інформаційної та внутрішньої політики за телефонами: 073 218 41 09 (відділ прес-служби департаменту), або надіславши запит на електронну адресу: 00342@dn.gov.ua


Партнери