Діти з Великоновосілківського району відвідали Харків

Учні Великоновосілківської ЗОШ I-III ступенів № 2 і Піддубненськой ЗОШ І-ІІІ ступенів провели два дні на екскурсії в місті Харків.

Колись це місто було першою столицею України, а зараз його по праву називають столицею студентів. Край, де колись був відкритий один з найстаріших університетів України, зароджувалися і розвивалися національні традиції, і зараз залишається одним з головних культурних і промислових центрів країни.

Подорожуючи містом, діти змогли оглянути його визначні пам’ятки, культурні й духовні осередки. Дуже цікавою була екскурсія у сучасний екопарк Фельдмана, де учні побачили велику кількість птахів і звірів, що мешкають у різних куточках світу, познайомились із працівниками кінного заводу, головною місією яких є реабілітація хворих дітей, а кожен бажаючий зміг відчути себе у ролі вершника. Із цікавістю відвідали Харківський Музей природи, де дізналися багато нового про рослинний і тваринний світ. Доторкнулися до духовного у Свято-Покровському монастирі, на території якого і зраз височіє видатна пам’ятка історії і культури Слобожанщини – Харківська Колегія, в якій у свій час викладав український просвітитель-гуманіст, філософ, поет Г. Сковорода. А на останок весело провели час у Центральному парку культури і відпочинку імені Горького, де каталися на різних атракціонах, на найбільшому в Україні колесі огляду.

Крім того, зворушливим сюрпризом стало те, що харків’яни, дізнавшись про групу туристів з Донбасу, приготували для дітей учасників АТО та дітей, позбавлених батьківського піклування, різноманітні подарунки.

Керівники і учасники поїздки висловлюють велику подяку всім, хто став небайдужим до дітей і подарував їм такий відпочинок.

dity-harkiv dity-harkiv1dity-harkiv2

Великоновосілківська райдержадміністраціяПартнери