Адреса: Донецька обл., м. Покровськ, пл. Шибанкова, 11, 85300
Тел.: (0623) 52-13-38
E-mail:krs.a@dn.gov.ua
Веб-сторінка:pokrovsk-rda.dn.ua

Делегація Покровського району взяла участь в урочистостях з нагоди 85-річчя Донецької області

02 червня в Краматорську відбулись урочистості з нагоди 85-річчя Донецької області в яких також взяла участь і делегація від Покровського району на чолі з головою Красноармійської райдержадміністрації Анатолієм Шишко та головою Покровської районної ради Михайлом Костюком.

В Саду Бернацького управлінням з питань фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації спільно з Донецькою обласною федерацією армспорту було проведено другий чемпіонат Донецької області з армспорту. В командних змагання прийняли участь мешканці Покровського району з села Срібне Тараненко Артур та Никитенко Вадим. За результатами змагань останній був нагороджений медалями та грамотами за зайняті перші місця у ваговій категорії до 80-ти кілограмів на праву та ліву руки, також Вадим прийняв участь  у боротьбі понад свою вагу у абсолютній категорії та виборов друге місце, що дало можливість Покровському району отримати кубок та посісти третє місце серед команд районів та міст Донецької області. Земляків-переможців біля п’єдесталу щиро привітав голова райдержадміністрації Анатолій Шишко, який побажав майбутніх перемог та пообіцяв широку підтримку у розвитку фізичної культури та спорту в Покровському районі.

Покровський район підійшов до відзначення 85-ї річниці Донецької області з особливою старанністю та із завзяттям підтримав ініціативу губернатора Павла Івановича Жебрівського по створенню 85-ти спортивних майданчиків зі штучним покриттям та 200 спортивних майданчиків з антивандальним тренажерним обладнанням. Першими в області побудували та урочисто відкрили спортивне поле зі штучним покриттям в с. Гришине на території Гришинської опорної школи, що відкриє свої двері для школярів вже першого вересня цього року оновленою та відремонтованою. Також чекають на урочисте відкриття ще два поля в селищах Новоекономічне та Удачне, майданчики з новесенькими тренажерами в селищі Гродівка, селах Лисівка, Новоолександрівка, Новотроїцьке таСрібне .

Ще одним масштабним обласним проектом, що реалізується в Покровському районі є створення молодіжного центру при Гродівському будинку народних традицій, який буде реалізовано до кінця року. Молодіжний центр – це насамперед приміщення, вільний простір, де молодь зможе безкоштовно, цікаво й змістовно провести час, в якому будуть проводитися різноманітні тренінги та лекції – все що потрібно для саморозвитку та отримання неформальної освіти.

Спільними зусиллями Донецька обласна державна адміністрація, Красноармійська райдержадміністрація,Покровська районна рада та сільські, селищні ради Покровського району роблять усе можливе для створення комфортних умов для проживання в Донецькій області, розвитку її молоді, створення оновленої Донеччини.

Красноармійська РДАПартнери