Оголошення, новини

Засідання громадської ради при облдержадміністрації

07 червня 2018 року о 15.00 відбудеться засідання громадської ради при облдержадміністрації.

На порядок денний засідання винесені наступні питання:

 1. Про стан реформи професійно-технічного навчання в Донецькій області
 2. Про стан виконання ремонтних робіт в опорних школах Донецької області
 3. Про Антикорупційну програму Донецької обласної державної адміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації на 2018 рік
 4. Про хід впровадження медичної реформи в Донецькій області
 5. Про можливі обмеження прав людини та рекомендації по захисту прав людини в умовах зміни формату антитерористичної операції на операцію об’єднаних сил
 6. Про реагування на гуманітарну ситуацію в Донецькій області
 7. Про допомогу сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях
 8. Про Кодекс етики інститутів громадянського суспільства Донецької області
 9. Різне.

Засідання громадської ради при облдержадміністрації буде проходити в приміщенні Донецької облдержадміністрації (м. Краматорськ, вул. О. Тихого, буд.6, 3 поверх, зала засідань).

Департамент інформаційної та  внутрішньої політики облдержадміністрації

До уваги інститутів громадянського суспільства!

18 серпня 2017 року об 11.00 відбудуться установчі збори з формування нового складу громадської ради при облдержадміністрації. Список кандидатів до складу громадської ради при облдержадміністрації, які братимуть участь в установчих зборах визначено у протоколі ініціативної групи з формування нового складу громадської ради при облдержадміністрації від 09 серпня 2017 року № 3.

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при облдержадміністрації будуть проходити в приміщенні МПК «Будівельник» (м. Краматорськ, вул. Маяковського, 9).

Департамент інформаційної та  внутрішньої політики облдержадміністрації


Шановні колеги і колежанки, побратими і посестри!

25 років тому втілилась у життя багатовікова мрія українського народу про свободу та незалежність рідної країни.

День проголошення Незалежності України – 24 серпня 1991 року став днем, про який мріяло не одне покоління справжніх українських патріотів. Цей день започаткував нову еру в українській історії. Нам здавалось, що Україна стала по-справжньому вільною й незалежною.

Непростим і тернистим був цей шлях, багато випробувань довелось пройти українцям. На жаль, наша держава і по сьогоднішній день переживає труднощі через війну та економічні негаразди. Ми ще не позбулися всіх прислужників Кремля, яких ще Тарас Шевченко називав «дітьми юродивими», серед них є й українці, яких той же Шевченко називав «рабами, підніжжям, брудом Москви».

Але всі ми щиро сподіваємось, що завдяки світлим прагненням, наполегливій праці та спільним зусиллям український народ побудує високо розвинуту, демократичну державу, в якій будуть панувати єдність, мир та злагода.

Віримо, що ворогам України не вдасться втішитись, бо нація згуртувалась, а суспільство зміцнилось. Переконані – ми переможемо всі важкі випробування та створимо сильну, квітучу, заможну державу.

Наш патріотизм не повинен проявлятися лише на словах, ми повинні разом відстояти свою незалежність, бо сьогодні тисячі співвітчизників віддали своє життя у війні з Росією. Суспільство ще не побороло корупцію, зневагу можновладців до громадян.

Нехай Ваші серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а Ваша плідна і натхненна праця стане запорукою щасливого, мирного майбутнього рідної України.

Від усієї душі бажаємо всім миру, злагоди, міцного здоров’я, щастя, добра та благополуччя, щедрої долі, успіхів у всіх справах та починаннях заради процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Слава Україні!

Слава Героям!

 

Голова громадської ради при Донецькій облдержадміністрації
І. М. Кірікова

Звернення громадської ради при Донецькій облдержадміністрації до місцевих громадських рад Донецької області

 1. Звернення громадської ради при Донецькій облдержадміністрації до місцевих громадських рад Донецької області

До уваги громадськості!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 (зі змінами) Донецька облдержадміністрація оголошує про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при облдержадміністрації. До ініціативної групи будуть включені представники діючої громадської ради при облдержадміністрації, інститутів громадянського суспільства, які не представлені в громадській раді та облдержадміністрації.

Представники інститутів громадянського суспільства мають змогу надати кандидатури до складу ініціативної групи до 26 травня 2017 року на електронну адресу: vpdonoda@gmail.com із обов’язковим зазначенням П.І.Б., інституту громадянського суспільства, посади в інституті громадського суспільства, контактних даних (телефон та електронна адреса).

Телефон для довідок (099) 470-78-35 Якушев Дмитро Володимирович, головний спеціаліст сектору інформаційно-аналітичної роботи та зв’язків з громадською радою управління внутрішньої політики департаменту інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації.

Зазначаємо, що всі офіційні інформаційні повідомлення, рішення щодо роботи ініціативної групи, установчих зборів та роботи громадської ради при облдержадміністрації будуть розміщені на офіційному сайті облдержадміністрації в розділі Громадська рада при облдержадміністрації за адресою: http://old.dn.gov.ua/administratsiya/gromadska-rada-pry-oblderzhadministratsiyi/.

Департамент інформаційної та внутрішньої політики Донецької облдержадміністрації


ДО УВАГИ ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами) розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 13 червня 2017 року №644 «Про ініціативну групу з формування нового складу громадської ради при облдержадміністрації» було сформовано ініціативну групу. До її складу увійшли 7 осіб: 3 представника діючої громадської ради при облдержадміністрації, 3 представника інститутів громадянського суспільства та 1 представник департаменту інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації.

ІНІЦІАТИВНА ГРУПА ЗАПРОШУЄ ІНСТИТУТИ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА ДО УЧАСТІ В УСТАНОВЧИХ ЗБОРАХ З МЕТОЮ ФОРМУВАННЯ НОВОГО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ!

До громадської ради при облдержадміністрації можуть бути обрані представники:

 • громадських, релігійних, благодійних організацій;
 • творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань;
 • асоціацій;
 • організацій роботодавців та їх об’єднань;
 • недержавних засобів масової інформації, які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України.

Примітка: інститут громадянського суспільства незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій тощо) для участі в установчих зборах делегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.

Для цього необхідно:

 1. Подати до 19 липня 2017 року(включно) до ініціативної групи заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства (зразок – додаток №1).

Документи надавати у паперовому та електронному вигляді з описом до департаменту інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації на адресу: вул. Румянцева, 16, м. Краматорськ, 84333 (у разі надсилання документів поштою – з описом вкладення кур’єрською доставкою на ім’я Якушева Д.В.), електронна адреса: grdonoda2017@gmail.com.

 1. До заяви в обов’язковому порядку додаються:
 • рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради (витяг з протоколу);
 • біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові,  посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації (зразок – додаток №2);
 • копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій;
 • витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;
 • інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних (зразок – додаток №3);
 • інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, – за період діяльності); (рекомендований обсяг – до 2 сторінок формату аркуша А4, шрифт Times New Roman, кегель 12) (зразок – додаток №4);
 • відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.
 1. Прийняття заяв для участі у проведенні установчих зборів та доданих до них документів завершується 19 липня 2017 року 2017 року о 18.00.

Установчі збори для формування нового складу громадської ради при облдержадміністрації планується провести 18 серпня 2017 року (більш детальну інформацію про час і місце проведення буде повідомлено додатково).

Під час проведення установчих зборів з числа їх учасників буде обрано новий склад громадської ради при Донецькій облдержадміністрації (не більше 35 осіб).

Довідки та консультації за телефоном:

+38 (099) 470-78-35 Якушев Дмитро Володимирович

Сподіваємося на Вашу активну участь та конструктивну співпрацю!


Додаткові матеріали

Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації


17 липня 2017 року о 12.00 відбудеться засідання громадської ради при облдержадміністрації.

На порядок денний засідання винесені наступні питання:

 1. Звіт голови громадської ради при Донецькій облдержадміністрації за 2016 – 2017 роки.
 2. Стан, проблеми та шляхи вирішення питань національно-патріотичного виховання молоді Донеччини через взаємодію громадськості з управлінням культури та туризму, управлінням з питань фізичної культури та спорту та управлінням по справам сім’ї та молоді Донецької облдержадміністрації.
 3. Про здійснення заходів щодо забезпечення доступності людям з обмеженими можливостями.
 4. Різне.

Засідання громадської ради при облдержадміністрації буде проходити в приміщенні Краматорської міської ради (м. Краматорськ, пл. Миру, 2, кімната № 306).


21 липня 2017 року о 14.00 відбудеться засідання ініціативної групи з формування нового складу громадської ради при облдержадміністрації з метою опрацювання документів, що надійшли від інститутів громадянського суспільства, які бажають взяти участь в установчих зборах з формування нового складу громадської ради при облдержадміністрації.

Засідання ініціативної групи з формування нового складу громадської ради при облдержадміністрації буде проходити в приміщенні Краматорської міської ради (м. Краматорськ, пл. Миру, 2, кімната № 1А).

Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації


Партнери